Αγαπητοί Γονείς &Κηδεμόνες, Καλησπέρα σας.
1) Θα σας παρακαλούσα να διαβάσετε προσεκτικά το επισυναπτόμενο έγγραφο ,με τίτλο «Επιστολή προς Γονείς » και το κείμενο του μηνύματος, προκειμένου να γίνουν οι απαραίτητες ενέργειες προετοιμασίας για την εγγραφή του μαθητή/τριας, στο επόμενο σχολικό έτος, μέσω της  ηλεκτρονικής πλατφόρμας e-eggrafes.

2) Θα πρέπει, άμεσα να συμπληρώσετε την συνημμένη  υπεύθυνη δήλωση και να την αποστείλετε στο e-mail του Σχολείου μας: mail@2lyk-artem.att.sch.gr                                                                                                            Παρακαλώ μην αμελήσετε την διαδικασία, για να μπορέσετε να προχωρήσετε στην ηλεκτρονική εγγραφή του παιδιού σας. (θα ενημερωθείτε για το πότε θα γίνουν οι εγγραφές)

Παραμένω στη διάθεσή σας.

Καλή Δύναμη σε όλους και Καλή Επιτυχία στους Μαθητές μας!

Δρ. Ανθή Γεωργιάδου

2. ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙς ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ (1)

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΗΔΕΜΟΝΑ Ε-ΕΓΓΡΑΦΕΣ (1)